Čo mám urobiť? Chcem sa prihlásiť na kurz

Ak sa chcete prihlásiť na kurz, určite nečakajte kým uvidíte napísané, že máme voľné miesto. Odporúčame sa prihlásiť minimálne 1-2 mesiace pred termínom v ktorom chcete chodiť, zvýšite svoju šancu, že sa na kurz dostanete. Ak si to neskôr rozmyslíte, o svoju zálohu neprídete, ak nám dáte vedieť že na kurz nenastúpite minimálne 8 dní pred začiatkom kurzu, tak Vám zálohu v plnej výške vrátime. 1. krok je teda vyplnenie registračného formulára.

Čo mám urobiť? Vyplnil(a) som registračný formulár

Ak už máte vyplnený registračný formulár, počkajte kým Vám príde automaticky vygenerovaná odpoveď z našeho systému. Môže to trvať až do 72 hodín. Ak do 72 hodín nedostanete odpoveď, môžete registračný formulár vyplniť znovu. V danom emaily dostanete okrem iného aj údaje na zaplatenie zálohy.

Čo mám urobiť? Zaplatil(a) som zálohu.

Ak máte zaplatenú zálohu, ostáva Vám už len počkať. Najprv opäť do 72 hodín od pripísania platby na náš účet, by ste mali dostať potvrdzujúci email, vygenerovaný našim registračným systémom. Asi týždeň pred začiatkom kurzov budeme všetkých záujemcov kontatkovať telefonicky, či majú záujem o čas do ktorého sme ich zaradili. Funguje to u nás tak, že prednosť majú vždy tí, ktorí pokračujú. Ak majú záujem, môžu pokračovať v čase v ktorom chodili. Následne kontaktujeme ľudí v poradí v akom zaplatili zálohu. Vždy sa snažíme vychádzať ľuďom v ústrety, avšak nie vždy je možné splniť všetky požiadavky. Po zaplatení zálohy Vás tiež poprosíme aby ste si čo najskôr vybavili potvrdenie od lekára. (stiahnuť tlačivo) V niektorých prípadoch sa môže stať, že Váš lekár nebude súhlasiť s tým aby ste navštevovali kurzy baby plávania a ak by ste si chceli vybaviť potvrdenie v posledných 8 dňoch pred začiatkom kurzu, riskujete, že prídete o zálohu. Potvrdenie od lekára nemusí byť úplne čerstvé, čiže si ho môžete vybaviť aj mesiac pred kurzom.

Aké veci si potrebujeme so sebou priniesť na kurz?

  • plavky pre Vás
  • plávaciu plienku (prípadne si ju môžete za 1 euro zakúpiť u nás)
  • prípadne certifikované plavky ( napríklad www.rybicka.sk )
  • osušku
  • osušku pre dieťa
  • prípadne župany
  • šľapky k bazénu pre Vás aj dieťa (ak už chodí)
  • sprchový gél
  • olejčeky, krémiky po pobyte v saune je možnosť nakrémovať si dieťa  (prosíme nekrémovať deti v saune!)
  • potvrdenie od lekára (pre tých, ktorí nám ho ešte nedali)!!! stiahnuť tlačivo

Kedy sa naučí moje dieťa plávať?

Na kurzoch baby plávania vaše dieťatko nenaučíme plávať. Viac o význame baby plávania nájdete tu. Samostatne plávať sa deti môžu naučiť až od približne 4-5 rokov. Plávať ich vieme naučiť až na plaveckých škôlkach.

Aké papiere je potrebné vybaviť?

Keďže sme zaviedli prihlasovanie cez internet, s tým, že podmienky účasti na kurze sú súčasťou nového registračného formulára, obmedzili sme "papierovačky" na minimum. Jediný papier, ktorý si musíte vybaviť je potvrdenie od lekára, že je dieťa zdravé a môže navštevovať baby plávanie.

Aká je teplota vody?

Teplota vody sa pohybuje v rozpätí od 30 do 32 stupňov.

Aká je cena za kurz?

Cena sa odvíja v prvom rade od kvality priestorov, ktoré sú vysoko nadštandardné. Kompletný cenník baby plávania nájdete v sekcii cenník.

Cenník plaveckej škôlky nájdete tu.

Ako bude prebiehať nahráda vymeškaných hodín počas kurzu?

Náhrady sú 100% z ľubovoľného dôvodu, avšak aby ste mohli využiť túto možnosť, je potrebné nám dať vedieť  o absencii aspoň 24 hodín pred tým, ako by sa mala hodina uskutočniť emailom alebo cez SMS  alebo ak to naozaj inak nejde aj telefonicky - dovoláte sa nám len vo vymedzených časoch. Možnosť náhrad dáme vždy vopred vedieť emailom alebo telefonicky. Emailovú adresu a telefónne číslo na odhlasovanie ste dostali v informačnom emaily pred začiatkom kurzu.

Už nechcem plávať, chcem vrátiť peniaze

Z dôvodu vysokých hygienických nárokov, máme vysoké náklady. Ak by sme vracali peniaze za neodplávané hodiny, veľmi rýchlo by sme zbankrotovali. Aj v prípade vážnych chorôb, nikdy nevraciame peniaze za už odplávané hodiny! Ak viete, že kurz nebudete môcť dokončiť, kontaktujte nás čo najskôr. Ak nájdeme za Vás náhradníka, môžeme Vám vrátiť peniaze aspoň za tie hodiny, ktoré za Vás odpláva náhradník. Ak sa nám ozvete po kurze spätne, už to žiaľ nebudeme vedieť vyriešiť.

Chcem si nahradiť hodinu, nemohol (-la) som predsa vopred vedieť, kedy mi dieťa ochorie

Mrzí nás to, ani my sme nemohli vedieť, kedy Vaše dieťa ochorie. Poskytujeme neobmedzený počet náhrad s ľubovoľného dôvodu ako jeden z mála klubov na Slovensku. U nás nemusíte zháňať potvrdenie od lekára kvôli soplíku. 24 hodinový limit je žiaľ naša podmienka, aby náhrady boli udržateľné. Kedysi sme tento limit nemali a raz sa nám stalo, že sa nám v tom poslednom dni odhlásilo 12 z 18 detí. Keď sa odhlásite po termíne, žiaľ Vám hodinu nevieme ospravedlniť.

Mám veľa náhrad, chcem si znížiť platbu za ďalší kurz

Je nám ľúto, náhradné hodiny u nás nie je možné použiť na zníženie platby za kurz. Nerobíme žiadne výnimky. Vždy si môžete vybrať, či chcete pokračovať ďalším kurzom a mať stabilné miesto alebo môžete čerpať náhradné hodiny a v tom prípade budete čakať na náš telefonát deň pred kurzom.

Potrebujem si náhradu plávania zariadiť, mohli by ste ma kontaktovať skôr?

Naše náhrady fungujú tak, že každý má právo sa odhlásiť do 24 hodín pred samotnou hodinou. Preto nemá pre nás význam vybavovať náhrady skôr. Náhrady vybavujeme vždy deň pred konaním hodiny. Vo väčšine prípadov Vám nevieme zavolať skôr. Môžete nám ale napísať, v ktorý deň určite budete môcť a ak to bude možné, zavoláme Vás.

Prečo ma nikto nevolá na náhrady

Náhradné hodiny vieme poskytnúť len keď sa nám niekto odhlási. Ak si dáte požiadavku, že môžete plávať len v 1 kurze a takú požiadavku má ďalších 6 detí, budeme sa Vás snažiť striedať. Je teda možné že za 10 hodinový kurz si nahradíte len 1-2 hodiny. Výhodu majú tí, ktorí sú flexibilnejší a vedia sa prispôsobiť. Takí väčšinou nemajú problém s náhradami.Ak máte pocit, že sme na Vás zabudli, pripomeňte sa nám prosím.

Moje dieťa už má 3 roky čo ďalej?

Je to na Vás. Na baby plávaní  Vás necháme približne do 4 rokov dieťaťa. V odôvodnených prípadoch aj dlhšie. Kedykoľvek si môžete prísť vyskúšať naše škôlkarské plávanie a ak usúdite, že to už Vaše dieťa zvládne, môžete prejsť na našu škôlku. Vaše náhrady z baby plávania Vám bez problémov presunieme na škôlku.

Neviem sa Vám dovolať

Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby baby plávania, pláva u nás cez 200 detí, avšak máme aj svoje súkromné životy. Keby sme každému zákazníkovi chceli venovať len 1 minútu telefonovania týždenne, za týždeň by to bolo skoro 3,5 hodiny. Sme ochotní Vám venovať dokonca 8 hodín (6 na baby plávaní a 2 na plaveckých škôlkach), avšak dovoláte sa nám len v časoch uvedených v sekcii Kontakt. Ak je to možné, pošlite nám radšej email alebo SMS. Jedna SMS je v tomto prípade viac ako 10 neprijatých hovorov.


Plávame len v Belej.

Ako úplne prvá plavecká škola na Slovensku sme získali hviezdičku kvality od Medzinárodnej asociácie plaveckých škôl.

 

Sme členom