Čo mám urobiť? Chcem sa prihlásiť na kurz

Ak sa chcete prihlásiť na kurz, určite nečakajte kým uvidíte napísané, že máme voľné miesto. Odporúčame sa prihlásiť minimálne 1-2 mesiace pred termínom v ktorom chcete chodiť, zvýšite svoju šancu, že sa na kurz dostanete. Ak si to neskôr rozmyslíte, o svoju zálohu neprídete, ak nám dáte vedieť že na kurz nenastúpite minimálne 8 dní pred začiatkom kurzu, tak Vám zálohu v plnej výške vrátime. 1. krok je teda vyplnenie registračného formulára.

Čo mám urobiť? Vyplnil(a) som registračný formulár

Ak už máte vyplnený registračný formulár, počkajte kým Vám príde automaticky vygenerovaná odpoveď z našeho systému. Môže to trvať až do 72 hodín. Ak do 72 hodín nedostanete odpoveď, môžete registračný formulár vyplniť znovu. V danom emaily dostanete okrem iného aj údaje na zaplatenie zálohy.

Čo mám urobiť? Zaplatil(a) som zálohu.

Ak máte zaplatenú zálohu, ostáva Vám už len počkať. Najprv opäť do 72 hodín od pripísania platby na náš účet, by ste mali dostať potvrdzujúci email, vygenerovaný našim registračným systémom. Asi týždeň pred začiatkom kurzov budeme všetkých záujemcov kontatkovať telefonicky, či majú záujem o čas do ktorého sme ich zaradili. Funguje to u nás tak, že prednosť majú vždy tí, ktorí pokračujú. Ak majú záujem, môžu pokračovať v čase v ktorom chodili. Následne kontaktujeme ľudí v poradí v akom zaplatili zálohu. Vždy sa snažíme vychádzať ľuďom v ústrety, avšak nie vždy je možné splniť všetky požiadavky. Po zaplatení zálohy Vás tiež poprosíme aby ste si čo najskôr vybavili potvrdenie od lekára. (stiahnuť tlačivo) V niektorých prípadoch sa môže stať, že Váš lekár nebude súhlasiť s tým aby ste navštevovali kurzy baby plávania a ak by ste si chceli vybaviť potvrdenie v posledných 8 dňoch pred začiatkom kurzu, riskujete, že prídete o zálohu. Potvrdenie od lekára nemusí byť úplne čerstvé, čiže si ho môžete vybaviť aj mesiac pred kurzom.

Aké veci si potrebujeme so sebou priniesť na kurz?

  • plavky pre Vás
  • plávaciu plienku (prípadne si ju môžete za 1 euro zakúpiť u nás)
  • prípadne certifikované plavky ( napríklad www.rybicka.sk )
  • osušku
  • osušku pre dieťa
  • prípadne župany
  • šľapky k bazénu pre Vás aj dieťa (ak už chodí)
  • sprchový gél
  • olejčeky, krémiky po pobyte v saune je možnosť nakrémovať si dieťa  (prosíme nekrémovať deti v saune!)
  • potvrdenie od lekára (pre tých, ktorí nám ho ešte nedali)!!! stiahnuť tlačivo

Kedy sa naučí moje dieťa plávať?

Na kurzoch baby plávania vaše dieťatko nenaučíme plávať. Viac o význame baby plávania nájdete tu. Samostatne plávať sa deti môžu naučiť až od približne 4-5 rokov. Plávať ich vieme naučiť až na plaveckých škôlkach.

Aké papiere je potrebné vybaviť?

Keďže sme zaviedli prihlasovanie cez internet, s tým, že podmienky účasti na kurze sú súčasťou nového registračného formulára, obmedzili sme "papierovačky" na minimum. Jediný papier, ktorý si musíte vybaviť je potvrdenie od lekára, že je dieťa zdravé a môže navštevovať baby plávanie.

Aká je teplota vody?

Teplota vody sa pohybuje v rozpätí od 30 do 32 stupňov, pričom voda sa pravidelne kontroluje aby spĺňala hygienické normy.

Aká bude cena za kurz?

Základná cena za kurz je 135 eur. Cena sa odvíja v prvom rade od kvality priestorov, ktoré sú vysoko nadštandardné. Pre našich zákazníkov máme pripravené aj ďalšie prekvapenia, o ktorých sa vždy dozviete v predstihu.

 

Ako bude prebiehať nahráda vymeškaných hodín počas kurzu?

Náhrady sú 100% z ľubovoľného dôvodu, avšak aby ste mohli využiť túto možnosť, je potrebné nám dať vedieť  o absencii aspoň 24 hodín pred tým, ako by sa mala hodina uskutočniť,  na emailovú adresu nahrady@babyplavanie.sk alebo telefonicky. Možnosť náhrad dáme vždy vopred vedieť emailom alebo telefonicky, prípadne budú zverejnené na stránke a budete sa môcť nahlásiť.